Goro Bon Simon Arauka, CZ

je krasavec z chovatelské stanice Arauka. Je to ten nejvymazlenější kocour, jakého si lze představit. Od první noci mu bylo jasné, kde je jeho místo. Samozřejmě v posteli u paničky. Během dne v co největší blízkosti. Jediné štěstí je, že se vejdeme i na jednu židli.  Miluje návštěvy a děti nejvíc. Chová se jako malé dítě sám, předvádí se, nakrucuje a strašně rád poslouchá, že je nádherný. Je to náš Gorýsek a abych ho nekompromitovala, o samotě mu říkám Lásečko.
Nejde to totiž k jeho velkému tělu a k šelmovskému pohledu. Nezasvěceni se ptají, jestli je nekousne, takový má výraz.

Narodil se 28.7.2010

ADALBERT GORO FELIS FELINA, CZ

je kocourek z našeho chovu, syn Irmičky a Gorýska. Žije u našeho syna, k nám chodí na několikadenní návštěvy, aby si užil společenského života a zároveň aby se s tatínkem vzájemně nezabili. Jelikož Gorýsek pochopil, že má v Beríkovi silného konkurenta, tak musíme pečlivě hlídat, aby se taťka se synkem neporvali. Bertík je upovídaný kocourek, mohutné konstrukce, na vše má hned komentář. Zejména když se jeho páníček vzdálí z domu.

Narodil se 19.10.2011.

Irma Sante d´ Orsy, CZ

je krasavice z chovatelské stanice Sante d´Orsy. Říkáme jí Irmulko, Irmulíno, Prdelíno, Marmulíno. U Irmičky si vážíme každého vybojovaného příznaku přízně, ona nám nedá nic zadarmo. Ale každé mroukání a každá koťátka nám ji čímdálvíce vhání do náručí. Však jsem jí to mockrát říkala. Počkej, až budeš rodit, teprve potom poznáš, že jsem kámoška. Taky jo. Došlo na má slova. Tři dny po porodu vrněla bezpřestání. A dělá ji dobře, že chválíme ty její kočičáčky. Má nádherně hustý, bezúdržbový kožíšek.

Narodila se 31.7.2010

 

Ester Sky Apple Valley,cz

Esterce říkáme Fifinka. Je z Jablonce nad Nisou z chovatelské stanice Apple Valley. Je to velice klidná, nekonfliktní kočička, která do prvních koťátek byla silně upovídaná. Na každé pohlazení reagovala meknutím. Její chovatelka mi říkala, že se nemám těšit na porod, že to teprve něco uslyším. Ale ono přesně obráceně. Fifinka byla naprosto tichá a počet meknutí při hlazení omezila na desetinu. Je skvělá máma. Ještě nepřišla na to, že kočka může koťátka přenášet v hubičce, tak se nemusím zatím bát, že si nastěhuje koťátka někam, kde bych je nemohla najít. Je to naše tříbarevné štěstíčko.

 

Gloria Felis Felina,cz

Gloria je náš odchovanec. Protože má tak nádherné bezkresbové zbarvení, nechali jsme si ji doma. Je to mazlilka, protože jsme si ji sami vymazlili.

Kočičí rodiče